Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvolební "souboj" ve fotbalu :-)

4. 10. 2010

Sdružení nezávislých uspořádalo sportovní odpoledne (neděle, 3.10.2010), kde diváci mohli shlédnout vystoupení mladičkých mažoretek z Hrádku n/N a utkání nejmladších fotbalových nadějí z Rynoltic (přípravky). Vše bylo okořeněno přítomností tří aktivních hráčů FC Slovan Liberec (Štajner, Gebre Selassie a Vácha), kteří provedli slavnostní výkop a proběhla také jejich autogramiáda, kde dětěm vedle podpisů rozdávali i drobné dárečky :-)

Vyvrcholením programu mělo být fotbalové střetnutí všech 4 kandidujících sdružení pro komunální volby 2010.

Výzvu jsme nakonec využili pouze  my Jítravští a konalo se tudíž pouze jedno utkání. Hrálo se 2x15 min na malém hřišti (4 hráči v poli + brankář). N-JZD vedlo po 1. půli 2:1. Hned po obrátce jsme vedení navýšily na 3:1, ale pak úřadovali domácí a dokázali skóre dorovnat. Zajímavostí je, že rozhodčí ukončil zápas prakticky ihned po posledním gólu rynoltických... Dle ohlasů diváků zbývaly ještě 3 min do konce řádné hrací doby :-) Za Sdružení Nezávislých skóroval 3x Jan Vacek a za N-JZD vsítili góly Antonín Polák, Eva Strapková a Kóďa (hrající trenér a masér). Poté následovaly penalty, v nichž zvítězilo N-JZD 2:1!

Děkujeme Sdružení Nezávislých za přizvání k této akci. Organizace byla skvělá, program zajímavý a dobře jsme se pobavili. Na oplátku zveme všechny zúčastněné na divadlo a zábavu do KD Rynoltice, kterou pořádá N-JZD v sobotu, 9. 10. 2010.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář